• Zadzwoń do nas

 • Płyta fundamentowa na palach

  Na zdjęciach podglądowych z budowy możemy zobaczyć konstrukcje płyty fundamentowej wykonanej na czternastu palach ułożonych na głębokości 7mb zbrojonych prętami 6#12mm + strzemiona
  #6mm. Powierzchnia tej płyty wynosi  82,5 m2 a jej obwód wynosi 40 mb.

  Konstrukcja samej płyty składa się  ze zbrojenia z dwóch siatek (górna i dolna) z prętów żebrowanych klasy A-IIIN -Ø8 mm co 15 cm wraz z biglami rozstawionymi wzdłuż całej krawędzi zewnętrznej budynku, mieszanki betonowej C20/25 W8 (wodoszczelnej) o grubości 20 cm, hydroizolacji z atestowanej folii PE o grubości 0,3 mm oraz z izolacji termicznej  XPS-300. Płyta ta budowana była pod dom konstrukcji drewnianej dwukondygnacyjnej.

  Realizacja płyty fundamentowej

  W przedstawionej inwestycji wykonaliśmy płytę fundamentową o powierzchni 96,5 m2 i obwodzie 42 mb. Ułożono pod nią 2 przepusty technologiczne doprowadzające wodę i prąd oraz podposadzkową instalację kanalizacyjną z 8 podejściami. Na płycie wybudowano dom jednokondygnacyjny.

  Realizacja płyty fundamentowej

  W przedstawionej inwestycji zrealizowaliśmy płytę fundamentową o powierzchni 93,5 m2 i obwodzie 42,5 mb. Ułożono pod nią 2 przepusty technologiczne doprowadzające wodę i prąd oraz podposadzkową instalację kanalizacyjną z 6 podejściami. Płyta została wybudowana pod budynek dwukondygnacyjny.

  Realizacja płyty fundamentowej

  W tej jednej inwestycji zrealizowaliśmy 2 płyty. W ogrodzie inwestora na głębokości 3,1 m pod powierzchnią gruntu wybudowaliśmy płytę o powierzchni 37 m2, na której stanął podpiwniczony budynek dwukondygnacyjny. Drugą płytę o powierzchni 45 m2 na głębokości 1,9 m wykonaliśmy pod basen rekreacyjny. Obie płyty posiadają powierzchnie o podwyższonym standardzie – zatartej na gładko.

  Realizacja płyty fundamentowej

  W tej inwestycji zrealizowaliśmy płytę fundamentową o powierzchni 97 m2 i obwodzie 40 mb. Ułożono pod nią 2 przepusty doprowadzające wodę i prąd oraz podposadzkową instalację kanalizacyjną z 4 podejściami. Płyta wykonana została pod dom jednokondygnacyjny.

  Realizacja płyty fundamentowej

  W następującej inwestycji wykonaliśmy płytę fundamentową o powierzchni 88 m2 i obwodzie 40 mb. Ułożono pod nią 2 przepusty technologiczne doprowadzające wodę i prąd oraz podposadzkową instalację kanalizacyjną z 5 podejściami. Płyta została wybudowana pod dom dwukondygnacyjny.

  Realizacja płyty fundamentowej

  W przedstawionej realizacji płyta fundamentowa ma powierzchnię 39 m2 i obwód 25 mb. Ułożone zostały 2 przepusty doprowadzające wodę i prąd oraz podposadzkową instalację kanalizacyjną z 3 podejściami. Dodatkowo wykonano instalację zasilającą powietrzem kominek poza obręb płyty. Została wybudowana pod dom dwukondygnacyjny.

  Realizacja płyty fundamentowej

  W tej inwestycji zrealizowaliśmy płytę fundamentową o powierzchni 68 m2 i obwodzie 34 mb. Ułożono pod nią 3 przepusty technologiczne doprowadzające wodę i prąd oraz 4 podejścia kanalizacyjne. Płyta została zbudowana pod dom dwukondygnacyjny.

  Realizacja płyty fundamentowej

  W tej inwestycji zrealizowaliśmy płytę fundamentową o powierzchni 94 m2 i obwodzie 39 mb. Ułożono pod nią 2 przepusty technologiczne doprowadzające wodę i prąd oraz 9 podejść kanalizacyjnych. Została zbudowana pod budynek parterowy.

  Realizacja płyty fundamentowej

  W tej inwestycji zrealizowaliśmy 3 płyty fundamentowe, która każda posiadała powierzchnię 74 m2 i obwód 37 mb. We wszystkich płytach ułożono po 2 przepusty doprowadzające wodę i prąd oraz 6 podejść kanalizacyjnych. Dodatkowo ułożono wyprowadzenia instalacji powietrznej kominka poza obręb płyt. Stanęły na nich domy dwukondygnacyjne.