• Zadzwoń do nas

 • Realizacja płyty fundamentowej

  W przedstawionej realizacji wykonaliśmy płytę fundamentową o powierzchni  193 m2 i obwodzie 67 mb.  Ułożono pod nią 2 przepusty technologiczne doprowadzające wodę i prąd oraz  podposadzkową instalację kanalizacyjną z 4 podejściami. Płyta jest z wodnym ogrzewaniem podłogowym. Dodatkowo w płycie wykonano kanał samochodowy do serwisowania pojazdów. Na zdjęciach podglądowych możemy zobaczyć pogłębienia, które będą podstawą pod słupy konstrukcji słupy hali.

  Realizacja płyty fundamentowej

  W tej inwestycji wybudowaliśmy płytę fundamentową o powierzchni 165 m2 i obwodzie 55 mb. Zainstalowano w niej rury wymienników ciepła instalacji wodnego ogrzewania podłogowego o łącznej powierzchni 136 m2. Ułożono pod nią 2 przepusty doprowadzające wodę i prąd oraz podposadzkową instalację kanalizacyjną z 6 podejściami. Wykonano w niej również instalację zasilającą powietrzem kominek. Płyta wybudowana pod dom jednokondygnacyjny.

  Realizacja płyty fundamentowej

  W tej inwestycji wybudowaliśmy płytę fundamentową o powierzchni 186 m2 i obwodzie 60 mb. Zainstalowano w niej rury wymienników ciepła instalacji wodnego ogrzewania podłogowego o łącznej powierzchni 120 m2. Umieszczono pod nią 2 przepusty doprowadzające wodę i prąd oraz instalację kanalizacyjną z 9 podejściami. Wykonano przegłębienia pod okna HS i odwodnienia liniowe. Wykończona w podwyższonym standardzie- zatarta na gładko. Wokół niej wykonano drenaż opaskowy. Powstała pod dom parterowy.

  Realizacja płyty fundamentowej

  W tej inwestycji wybudowaliśmy płytę fundamentową o powierzchni 151 m2 i obwodzie 54 mb. Zainstalowano w niej rury wymienników ciepła instalacji wodnego ogrzewania podłogowego o łącznej powierzchni 118,5 m2. Ułożono 6 przepustów doprowadzających wodę i prąd oraz instalację kanalizacyjną z 6 podejściami. Płyta jest z 2 cm zagłębieniem na całej powierzchni wewnętrznej garażu. Wykonano również przegłębienie pod odwodnienie liniowe. Powierzchnia płyty jest o podwyższonym standardzie – została zatarta na gładko.
  Wybudowana pod dom dwukondygnacyjny.

  Realizacja płyty fundamentowej

  W tej inwestycji zrealizowaliśmy płytę fundamentową o powierzchni 159 m2 i obwodzie 53 mb. Zamontowano w niej rury wymienników ciepła instalacji wodnego ogrzewania podłogowego o łącznej powierzchni 95 m2. Ułożono pod nią 2 przepusty doprowadzające wodę i prąd oraz instalację kanalizacyjną z 12 podejściami. Wykonano w niej również instalację zasilającą powietrzem kominek. Zbudowana została pod dom jednokondygnacyjny.

  Realizacja płyty fundamentowej

  W tej inwestycji płyta fundamentową ma powierzchnię 138 m2 i obwód 53 mb. Ułożono pod nią 2 przepusty doprowadzające wodę, prąd oraz instalację kanalizacyjną z 5 podejściami. Wykonano wyprowadzenia instalacji zasilającej powietrzem kominka. Jest również drenaż opaskowy. Płyta wybudowana została pod dom dwukondygnacyjny.

  Realizacja płyty fundamentowej

  W tej inwestycji zrealizowaliśmy płytę fundamentową o powierzchni 79 m2 i obwodzie 35,2 mb. Zainstalowano w niej rury wymienników ciepła instalacji wodnego ogrzewania podłogowego o łącznej powierzchni 53,4 m2. Powierzchnię wykonano w podwyższonym standardzie – została zatarta na gładko. Ułożono pod nią 2 przepusty doprowadzające wodę i prąd oraz instalację kanalizacyjną z 4 podejściami. Dodatkowo wykonano drenaż opaskowy i przeciwwysadzinową poziomą izolację fundamentową dookoła płyty. Zbudowana pod dom dwukondygnacyjny.